top of page
  • Facebook
  • Instagram

Cześć nazywam się Adrian Nojek

Każdy z nas ma swoją pasję, a ja miałem szczęście odkryć swoją już w młodości. Fascynacja rzeźbą, która mnie wówczas ogarnęła, zrodziła we mnie potrzebę poświęcenia temu dziedzinie mojego czasu i talentu. W końcu zdecydowałem się na podjęcie studiów na Akademii Sztuk Pięknych, gdzie specjalizowałem się w rzeźbiarstwie. Przez wiele lat pracowałem nad rozwijaniem swojego warsztatu artystycznego, by zostać dobrze zapowiadającym się artystą.

Niestety, życie ma swoje nieprzewidywalne obroty i zmusiło mnie do wyjazdu do Londynu, gdzie moje marzenia o sztuce na pewien czas przepadły w wirze codzienności. Tam pochłonęło mnie prowadzenie biznesu i zająłem się czymś, co nie było moim prawdziwym powołaniem.

Jednak po kilku latach odnalazłem siebie i powróciłem do sztuki, tym razem w postaci fotografii. Ciężka praca, pasja i determinacja pozwoliły mi osiągnąć wyższy poziom artystyczny, co potwierdzają setki sesji i niezliczone zdjęcia wykonane na moim aparacie. Fotografia stała się dla mnie sposobem na wyrażenie mojej wrażliwości i pokazania świata w taki sposób, w jaki ja go widzę.

Jestem tutaj, by dzielić się swoim doświadczeniem, inspirować innych do rozwijania swoich talentów artystycznych i odkrywania piękna wokół nas.

Zapraszam Was do przyłączenia się do mnie w tej podróży w świecie sztuki i fotografii. Odkryjcie swoje pasje i wraz ze mną odkrywajcie piękno, które otacza nas na każdym kroku. A jeśli chcecie zobaczyć moje prace, zapraszam do mojego portfolio fotografii i do galerii w Toronto, gdzie wciąż można zobaczyć moje rzeźby.

 15 Kwietnia   2023

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE  

 w Studio Metro  (160 m2 ) , Warszawa przy metrze Racławicka,Racławicka 28,
02-601 Warszawa 

Moje portfolio na samym dole strony a link do instagramowej grupy warsztatów tutaj.

 

  • Facebook
  • Instagram
Screenshot 2023-02-16 at 13.08.36.png
Screenshot 2023-02-16 at 13.13.02.png

Warsztaty odbędą się z mimi ulubionymi modelkami  Idalią  oraz  Julią z którumi w przeszlości  poczyniłem wiele bardzo ciekawych zdjęć , na samym dole strony  znajduje się więcej naszych wspólnych zdjeć. ( zakres pozowania na warsztatach to  pełen akt )

Fotograf Adrian Nojek online shop  7378.JPG
_B1T9853.jpg

Tematy  Warsztatów 

1.Tożsamość artystyczna moim zdaniem jest niezwykle ważna w fotografii, ponieważ jest to podstawa indywidualnego stylu i sposobu wyrażania siebie przez artystę. Fotografia jest sztuką interpretacji, a tożsamość artystyczna pozwala na wyrażenie subiektywnych wrażeń, przemyśleń i emocji, które stanowią sedno artystycznego przesłania.

Poprzez swój styl i wybory artystyczne, fotograf wyraża swoją tożsamość i wyróżnia się spośród innych artystów. Tożsamość artystyczna opiera się na doświadczeniach, wykształceniu, wrażliwości i estetyce danego artysty. To właśnie ta indywidualność sprawia, że prace artystyczne są unikalne i niepowtarzalne.

W fotografii, tożsamość artystyczna wpływa na sposób kadrowania, ustawiania światła, wyboru tematu oraz styl postprodukcji. Artysta tworzy swój własny język wizualny, który pozwala mu na wyrażenie swojego artystycznego przesłania. Poprzez taki wybór artysta przekazuje swoją osobistą wizję, emocje i podejście do świata.

Tożsamość artystyczna jest więc kluczowa w fotografii, ponieważ pozwala na wyrażenie indywidualności, wrażliwości i subiektywnych doświadczeń artysty. Tożsamość ta wpływa na odbiór dzieła i stanowi o jego wartości artystycznej. Bez tożsamości artystycznej fotografie tracą swoją unikalność i stają się tylko techniczną dokumentacją rzeczywistości, pozbawioną emocji i wartości artystycznej.

2.Mowa Ciała.

W mojej fotografii artystycznej, mowa ciała nie tylko odgrywa praktyczną rolę w komunikowaniu przesłania artystycznego, ale ma także głębsze znaczenie w kontekście filozoficznym. W tym przypadku, mowa ciała jest rozumiana jako forma ekspresji, która przekazuje nasze wewnętrzne doświadczenia i emocje, które nie zawsze są łatwe do uchwycenia w słowach lub innych konwencjonalnych formach komunikacji.

Mowa ciała w fotografii artystycznej pozwala na wyrażenie siebie i swojego doświadczenia w sposób, który jest jednocześnie intymny i uniwersalny. W ten sposób, mowa ciała staje się środkiem, który pozwala na odkrycie naszej indywidualnej tożsamości, jednocześnie umożliwiając nam nawiązanie do innych ludzi i kultur.

Fotografia artystyczna jest także sposobem na poszukiwanie prawdy o nas samych i naszym świecie. Mowa ciała, jako integralny element tej sztuki, pomaga nam w tym poszukiwaniu, ponieważ pozwala nam na wyrażenie naszych głębokich uczuć i przekonań, a także na uchwycenie piękna i znaczenia w naszym codziennym życiu.

W ten sposób, mowa ciała staje się jednym z najważniejszych narzędzi, które fotografia artystyczna wykorzystuje do wyrażania naszej ludzkiej egzystencji i refleksji nad nią. To, co wyrażamy za pomocą mowy ciała na fotografii, przekracza granice czasu i przestrzeni, pozwalając nam na odkrywanie nowych sposobów patrzenia na siebie i nasz świat.

 

Mała grupa uczestników / cena promocyjna to  650 zl  a  dla wpłacających po 1 Kwietnia  750 zł 

Harmonogram zajęć:

10.00 - 11.30 omówienie portfolia każdego z uczestników 

11.30 - 14:30 teoria z w/w podpunktów 

14:30 -15.00 przerwa obiadowa

15:30 - 19.00  sesja zdjęciowa z modelką w studio 

Płatności:

Płatności należy dokonywać w całości na numer konta  Adrian Nojek 16194010182000160113930000 

Ważne aby po opłaceniu   napisać do mnie maila : w tytule warsztaty fotograficzne , poniżej imie nazwisko , numer telefonu , link do instagram lub strony www i ewentualne uwagi lub pytania . 

Dziękuję  

Pozdrawiam Serdecznie 

Adrian Nojek

tel. 537 343 144

nojekfotograf@gmail.com

Poniżej znajduje się kilka zdjęć z naszych wspólnych sesji z modelka Idalia która będzie nam pozować na warsztatach. 

Moje Portfolio 

bottom of page