top of page
Fotograf Adrian Nojek 4916.JPG

Witaj!
 

  • Facebook
  • Instagram

O Autorze

 

Cześć nazywam się Adrian Nojek

Moją przygodę z sztuką zacząłem kiedy byłem piękny i młody :) zajmowałem się rzeźbą od 1994r i tak przez 10 lat mojego życia , byłem dobrze zapowiadającym się artystą aczkolwiek sytuacja zmusiła mnie do wyjazdu do Londynu .

W UK zapomniałem o sztuce niestety i zająłem się przetargami budowlanymi a pod prawie koniec pobytu otworzyłem firmę (  aplikacje na iOS oraz Android) .

Do Polski wróciłem 7 lat temu (ohh długa historia ) przez 3 lata prowadziłem swoją  firmę w Londynie na odległość  aczkolwiek cały czas drzemał we mnie artysta . Więc pewnego dnia powiedziałem sobie dosyć odpisywania na "głupie" maile i robienie czegoś tylko dla pieniędzy , także laptop wylądował za oknem a telefon w akwarium i postanowiłem wrócić do sztuki . Wróciłem do rzeźby na rok aczkolwiek to już nie był ten sam Adrian poczułem że coś się zmieniło .

Więc złapałem za aparat zacząłem robić zdjęcia praktycznie wszystkiemu ,wbiłem się mocno w Chrzciny i Urodziny ,później w sesje biznesowe (WP, Orange etc ,gdzie robię to do dzisiaj ) po 3 latach robienia tych zdjęć postanowiłem sobie iż wchodzę na wyższy level i zaczynam robić fotografie artystyczną ,no i dopiero zaczęła się prawdziwa zabawa ,założyłem sobie ramy czasowe (3 lata ) iż osiągam ten sam poziom artyzmu co w rzeźbie .

Postawiłem wszystko na jedną kartę wziąłem wszystkie pieniądze jakie mam i  pracowałem przez ostanie 3 lata dzień w dzień , 7 dni w tyg. i zajmowałem się tylko dziećmi i fotografią na przemian (totalne wariatkowo ) . Zrobiłem niezliczoną ilośc sesji TFP ,wydałem niemała fortunę na filmy , chemie i resztę  I oto jestem tutaj z Wami z wszystkim co udało mi się nauczyć  w zasadzie w całym moim życiu .

Jestem tutaj po to by dzielić się moimi doświadczeniami  oraz ulepszyć Twoje zdjęcia i być może kawałek Ciebie :)

Pracuje na cyfrowym aparacie Canon Eos 1 DX oraz analogowym aparacie  średnio formatowym  Mamiya RZ 67 na którym wykonałem tysiące zdjęć a którymi chciałbym się z Wami podzielić .

Zapraszam serdecznie i dziękuję z góry za to że Jesteście!

Adrian Nojek 

                                                     WASZTATY INDYWIDUALNE ( lub 3 osobowe  )

Poznaj od podstaw tajniki świadomej i twórczej fotografii.

Kurs skierowany do wszystkich, którzy mają opanowane podstawy fotografii ale czują potrzebę dalszego rozwoju swoich umiejętności.

Nie ma znaczenia czy planujesz robić zdjęcia zawodowo czy tylko hobbystycznie, na swój użytek.

Nie ma znaczenia czy masz zamiar fotografować aparatem cyfrowym czy analogowym, we wnętrzach czy w plenerze. Po moich warsztatach  będziesz potrafił profesjonalnie podejść do rozmaitych tematów i sytuacji.

TEMATY WARSZTATÓW i terminy zazwyczaj ustalam indywidualnie z każdym z Fotografów aczkolwiek poniżej podaje  sugerowane tematy , wspólnie wybieramy modelkę i miejsce w którym będziemy wykonywać sesje .

Zdolność fotografa do kierowania sceną oraz sztuka reżyserowania modeli tak aby osiągnąć pożądany efekt , na to się składa bardzo wiele czynników  na  warsztatach chciałbym przybliżyć Wam tematy jak poniżej :

  1. Nasza Wyobraźnia i jak z nią pracować

  2. Jak dobierać modeli

  3. Sceneria / miejsce plus światło

  4. Język ciała

  5. Anatomia / jak rozpoznawać oznaki niepożądanego napięcia i jak je korygować.

  6. Dobór obiektywu do danego kadru

  7. Jak budować emocje na zdjęciu i jak je wyzwalać u modeli

  8. Jak znaleźć odpowiednie tło / przestrzeń                                                                                    Na Warsztacie będzie również  możliwość zobaczenia moich dotąd nie publikowanych zdjeć oraz poznania wielu  sekretów ich retuszu.

Dziękuję  

Pozdrawiam Serdecznie i Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu Warsztatów

Adrian Nojek

tel. 537 343 144

nojekfotograf@gmail.com

bottom of page