top of page

Zajęcia  Indywidualne Online
 

Zapraszam do skorzystania z Indywidualnych konsultacji fotograficznych online.  Konsultacje odbywają się w formie bezpośrednich konferencji video – w “cztery oczy”. W trakcie konsultacji odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące robienia zdjęć i pomogę Ci rozwiązać Twoje fotograficzne problemy.

FAQ

Kiedy odbywają się konsultacje ?

Terminy indywidualnych konsultacji ustalane są tak, aby był to czas najbardziej korzystny dla obu stron.

Czego się nauczę na Warsztatach Online?
Przede wszystkim totalnie  odkryję przed Tobą wszystkie karty jakie mam ,tak abyś poznał mój warsztat od strony technicznej oraz merytorycznej .Spróbuję ci pokazać moją krętą drogę jaką przeszedłem  Dam Ci wiedzę którą sam zdobyłem do jak najszybszego wprowadzenia ją w Twoją twórczość. Z całą pewnością na temat tego pytania można nie jedną książkę napisać więc jeśli masz pytania to zadzwoń śmiało lub napisz na insta.

Jak umówić się na konsultacje?
Jeśli chcesz porozmawiać ze mną o swojej fotografii i Twoich fotograficznych kłopotach zapraszam do kontaktu  , najlepiej  telefonicznie: 537 343 144  lub na instagramie LINK
zapoznam się z Twoimi zdjęciami oraz wspólnie dobierzemy temat warsztatów który Cie interesuje

Jak wyglądają moje konsultacje fotograficzne online ?
Konsultacje odbywają się w formie prywatnej konferencji video (tj. 1 na 1).  W ich trakcie pomogę Ci rozwiązać Twoje fotograficzne problemy. Bez względu na to, czy dotyczą one doboru sprzętu, technik fotografowania, pracy wz oprogramowaniem, czy Twego portfolio – możesz wykorzystać moje doświadczenia. Dużo moich kursantów wskazuje, że konsultacje online to najlepsza forma nauki fotografowania.

Czy zajęcia są tylko z fotografii analogowej?
Zajęcia przeznaczone są dla użytkowników fotografii analogowej jak i cyfrowej , używam obu systemów od lat także każdemu mogę pomoc.  

Czy zajęcia są dla nowicjuszy czy tylko dla zaawansowanych fotografów?
Zajęcia są dla osób które rozumieją podstawy fotografii , takie jak iso , przysłona , głębia ostrości i potrafią się posługiwać aparatem w stopniu podstawowym.

Czy warsztaty są dla mnie, jeśli nie zajmuję się fotografowaniem modeli?
Jestem specjalistą od pracy z modelami więc krajobrazy , zdjęcia street ,kulinarne ,produktowe etc nie chciał bym nauczać.

Jestem początkującym fotografem, czy na warsztatach znajdę pomoc odnośnie doboru sprzętu?"
Jeśli choddzi o fotografie analogową to 99% pracuje na  Mamiya RZ 67 jeśli chodzi o fotografie Cyfrową to używam systemu Canon więc w tych teamtach mogę udzielać obszernych rad .

Czy na warsztatach nauczę się "obróbki zdjęć?"
Tak , jak najbardziej ! Proces twórczy nie kończy sie na zrobieniu zdjęcia przez aparat ja osobiście przykładam dużą wagę do wyciśnięcia maximum z każdego zdjęcia . 

Cena Promocyjna 140 zl / h 

Jesli chcesz spróbować to jest możliwość na pół godziny za 99zł
Istnieje możliwość wykupienia abonamentu przy niższych cenach w celu ustalenia cen zapraszam do kontaktu.

FORMULARARZ KONTAKTOWY

Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się ze mna za pomocą formularza jak poniżej lub telefonicznie 537343144

Dziękujemy! Wkrótce wyślemy Ci odpowiedz.

bottom of page